Przejdź do treści Przejdź do menu

Kompleks ACTIVE Jedlina

 

Czynny codziennie od godziny 6:00 do zmroku.

Kompleks Sportowo - Rekreacyjny w Jedlinie-Zdroju usytuowany jest pomiędzy dawną linią kolejową 285 (Bystrzycką) i drogą wojewódzką nr 381 (ul. Kłodzka). W skład obiektu wchodzą: stadion z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, dwa boiska treningowe oraz boisko "Orlik", na których odbywają się treningi, sparingi, mecze piłkarskie klubu KS „Zdrój''.

Bulodromy oraz hala namiotowa pozwalające na treningi i zawody klubu KS „Petanque".

Mieści się tam również plac zabaw dla dzieci, sztuczny zalew (zbiornik małej retencji, utworzony na potoku Jedlina) oraz parking. Odbywają się tam także zawody szkolne jak i liczne imprezy masowe takie jak Międzynarodowy Festiwal Petanque, Turniej Piłki Nożnej. Obiekt jest również miejscem relaksu dla kuracjuszy, turystów i mieszkańców.

 

Kontakt z obsługą obiektu: tel. kom. 606 786 137

Mapy Active Jedlina

Kompleks ACTIVE Jedlina

Kompleks ACTIVE Jedlina

Źródła Aktywności w Jedlinie-Zdroju

Źródła Aktywności w Jedlinie-Zdroju

   W widoczny sposób teren Jedliny-Zdroju nabiera aktywnego charakteru, a w szczególności teren kompleksu „Active” położony przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Obiekty znajdujące się na tym terenie, służą naszym mieszkańcom głównie do uprawiania różnorodnych sportów, ale nie tylko.

Wycieczka rowerowa.

Wycieczka rowerowa.

21 września odbędzie się ciekawa wycieczka rowerowa z Wałbrzycha do Jedliny-Zdroju.

Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój

Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój

O godzinie 10:00 z Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego "Active" przy ulicy Kłodzkiej wystartował 6. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój. Na pokonanie trudnej, wymagającej trasy najszybszy biegacz potrzebował zaledwie 1 godziny i 26 minut.

Festiwal Petanque.

Festiwal Petanque.

Na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego "Active" przy ulicy Kłodzkiej rozpoczął się dwudniowy XV Międzynarodowy Festiwal Petanque.

Poszukiwani wolontariusze!

Poszukiwani wolontariusze!

Zdobądź doświadczenie. Wesprzyj lokalną inicjatywę. Dołącz do drużyny najlepszego biegu górskiego Zostań wolontariuszem!

Street workout i CrossFit

Street workout i CrossFit

Street workout i CrossFit w kompleksie „Active Jedlina” przy ul. Kłodzkiej. Urządzenia dla osób aktywnych zastępujące trening na typowej siłowni. Modny obecnie street workout jest chętnie trenowany przez młodsze pokolenia.

Plac zabaw

Plac zabaw

Plac zabaw dla dzieci w kompleksie „Active Jedlina” przy ul. Kłodzkiej. Nowoczesne urządzenia przeznaczone dla najmłodszych są ogólnodostępne przez cały rok - pamiętaj, że dzieci mogą korzystać z placu zabaw wyłącznie pod opieką dorosłych.

Boiska sportowe

Boiska sportowe

Boiska sportowe w kompleksie „Active Jedlina” przy ul. Kłodzkiej. Teren przygotowany do gry w siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę i piłkę nożną (pełnowymiarowe boisko). W trakcie sezonu piłkarskiego odbywają się tu mecze ligowe. Przy kompleksie sportowych znajduje się budynek z zapleczem socjalnym dla sportowców – szatnie, sanitariaty i prysznice.

Bieżnia lekkoatletyczna

Bieżnia lekkoatletyczna

Bieżnia lekkoatletyczna w kompleksie „Active Jedlina” przy ul. Kłodzkiej. Do dyspozycji biegaczy jest sześć stumetrowych torów ze sztuczną nawierzchnią. Miejsce szczególnie polecane do trenowania sprintu.

Boisko do gry w bule

Boisko do gry w bule

Boiska do gry w bule w kompleksie „Active Jedlina” przy ul. Kłodzkiej. W maju na bulodromie odbywają się największe w Polsce zawody miłośników tej gry, w których uczestniczą również zawodnicy z Niemiec, Francji, Czech i Słowacji. Możliwość całorocznych treningów umożliwia wybudowana w tym miejscu hala namiotowa.

1 2 Następna strona
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja