Przejdź do treści Przejdź do menu

Kompleks ACTIVE Jedlina

 

Czynny codziennie od godziny 6:00 do zmroku.

Kompleks Sportowo - Rekreacyjny w Jedlinie-Zdroju usytuowany jest pomiędzy dawną linią kolejową 285 (Bystrzycką) i drogą wojewódzką nr 381 (ul. Kłodzka). W skład obiektu wchodzą: stadion z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, dwa boiska treningowe oraz boisko "Orlik", na których odbywają się treningi, sparingi, mecze piłkarskie klubu KS „Zdrój''.

Bulodromy oraz hala namiotowa pozwalające na treningi i zawody klubu KS „Petanque".

Mieści się tam również plac zabaw dla dzieci, sztuczny zalew (zbiornik małej retencji, utworzony na potoku Jedlina) oraz parking. Odbywają się tam także zawody szkolne jak i liczne imprezy masowe takie jak Międzynarodowy Festiwal Petanque, Turniej Piłki Nożnej. Obiekt jest również miejscem relaksu dla kuracjuszy, turystów i mieszkańców.

 

Kontakt z obsługą obiektu: tel. kom. 606 786 137

Mapy Active Jedlina

Kompleks ACTIVE Jedlina

Kompleks ACTIVE Jedlina

Ścieżka pieszo-rowerowa

Ścieżka pieszo-rowerowa

Położona w malowniczym terenie ścieżka to wymarzone miejsce do spacerów, uprawiania joggingu, nordic walking, zjazdy na deskorolce, wrotkach, rowerze, itp.

Skatepark

Skatepark

Specjalny tor przeznaczony do uprawiania sportów ekstremalnych (jazda na deskorolce, hulajnodze, BMX czy wyczynowa jazda na rolkach). W skateparku znajduje się wiele przeszkód przeznaczonych do nauki trików.

Poprzednia strona 1 2
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja