Przejdź do treści Przejdź do menu

Śniegowy Park

Na amatorów sportów zimowych w okresie zimowym, czeka pełen atrakcji "Śniegowy Park" u zbiegu ulic Sienkiewicza i Poznańskiej. Przyjeżdżajcie całymi rodzinami, każdy znajdzie coś dla siebie! Do dyspozycji wyciąg orczykowy oraz wyciąg taśmowy na naśnieżanej i ratrakowanej trasie. Na miejscu można nauczyć się jeździć na nartach z instruktorem, do dyspozycji wypożyczalnia nart i sanek. Najmłodszym oferujemy naukę jazdy na nartach na specjalnej karuzeli rotondo pod czujnym okiem instruktora. Oszczędzającym siły proponujemy podjazdy pod górę na specjalnej taśmie. Dodatkowo czeka osobna trasa dla sanek. Nowością będą zjazdy pontonem tzw. snowtubing.

 

Śniegowy Park Atrakcje

Nauka jazdy na nartach z instruktorem

Nauka jazdy na nartach z instruktorem

Na miejscu, po wcześniejszej rezerwacji można nauczyć się jeździć na nartach z instruktorem, do dyspozycji jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Najmłodszym oferujemy naukę jazdy na nartach na specjalnej karuzeli rotondo pod czujnym okiem instruktora.

Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu

Do dyspozycji zwolenników białego szaleństwa, jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz sanek. Z myślą o najmłodszych, którzy będą stawiać pierwsze kroki na stoku narciarskim, gwarantujemy duży wybór rozmiarów.

Wyciąg orczykowy

Wyciąg orczykowy

Wyciąg narciarski orczykowy talerzykowy o długości prawie 250 m. Nowoczesny i bezpieczny dla najmłodszych, jak i wytrawnych narciarzy. Sztucznie naśnieżany, ratrakowany i oświetlony do zjazdów nocnych. Z myślą o najmłodszych wyciąg wyposażony jest w system zwalniający, umożliwiający bezpieczne holowanie.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja