Przejdź do treści Przejdź do menu

Aktualności turystyczne, kulturalne i sportowe

Szanowni  Czytelnicy!

Szanowni Czytelnicy!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 06 maja 2020r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jedlinie-Zdroju wznawia działalność w częściowo ograniczonym zakresie .

Powraca aktywność sportowa

Powraca aktywność sportowa

Po wielu tygodniach wyłączenia obiektów sportowych z funkcjonowania Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju przygotowało się na udostępnienie administrowanych przez siebie obiektów. Wdrożono wszelkie procedury bezpieczeństwa, a szczegółowe instrukcje są wskazane w załączonej informacji.

Wystawa „Odkrywamy Polskę”.

Wystawa „Odkrywamy Polskę”.

Za kilka dni rusza wystawa „Odkrywamy Polskę”, promująca ogólnopolską ofertę turystyczną. W ramach wystawy atrakcje Jedliny-Zdroju będą prezentowane na wrocławskim Placu Solnym.

Niezwykły koncert i otwarcie wieży

Niezwykły koncert i otwarcie wieży

W Kościele przy ulicy Jana Pawła II odbył się dzisiaj wyjątkowy koncert - "Drogi do Bacha", zorganizowany w ramach tegorocznej, XII edycji Koncertu Trzech Kultur. Po zakończeniu koncertu odbyło się natomiast uroczyste otwarcie wyremontowanej wieży kościelnej z punktem widokowym.

Źródła Aktywności w Jedlinie-Zdroju

Źródła Aktywności w Jedlinie-Zdroju

   W widoczny sposób teren Jedliny-Zdroju nabiera aktywnego charakteru, a w szczególności teren kompleksu „Active” położony przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Obiekty znajdujące się na tym terenie, służą naszym mieszkańcom głównie do uprawiania różnorodnych sportów, ale nie tylko.

1 2 3 4 ... 19 Następna strona
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja