Przejdź do treści Przejdź do menu

Parki w Jedlinie-Zdroju

Park Północny - Polana Słoneczna

Park Północny - Polana Słoneczna

Polana słoneczna w Parku Północnym przy ul. Warszawskiej. Znajduje się na trasie relaksacyjnej nazwanej aleją brzozową. To idealne miejsce do zażywania kąpieli słonecznych. Znajduje się tu starochrześcijański obelisk.

Park Północny - Polana Oddechowa (joga)

Park Północny - Polana Oddechowa (joga)

Polana oddechowa w Parku Północnym przy ul. Warszawskiej. Polana znajduje się na skrzyżowaniu trzech historycznych leśnych ścieżek: alei brzozowej, dębowej i modrzewiowej. Stanowi doskonałe miejsce do relaksu i medytacji, przygotowano tu specjalne miejsca do zajęć z jogi czy stretchingu.

Park Północny - Aleja Brzozowa

Park Północny - Aleja Brzozowa

Aleja Brzozowa w Parku Północnym przy ul. Warszawskiej. Aleja jest częścią Uzdrowiskowego Szlaku Turystyczno-Rekreacyjnego. Zlokalizowano ją w tzw. Mniszym Lesie. Można tu zobaczyć kamienne tablice z wersetami z Biblii, starochrześcijańskimi znakami i krzyżem jerozolimskim. Przy alei znajduje polana słoneczna i polana oddechowa

 Hala spacerowa

Hala spacerowa

Hala spacerowa przy pl. Zdrojowym pełni funkcję spotkań, koncertów, prelekcji organizowanych dla mieszkańców i kuracjuszy. To klimatyczne miejsce, w którym miło można spędzić czas przy kawie czy herbacie.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja