Przejdź do treści Przejdź do menu

Park aktywności Czarodziejska Góra - Atrakcje

Park linowy

Park linowy

1

Dostarczy wrażeń na wysokim poziomie na trasach Maluch, Junior, Standard, Extremum i Tyrolska.

 

TRASA MALUCH

Trasa dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Na długości 110 metrów rozmieszczonych jest16 fascynujących, kolorowych przeszkód. To niezwykle emocjonująca i całkowicie bezpieczna zabawa – asekurację zapewniają atestowane siatki asekuracyjne.

 

 

 

TRASA JUNIOR

Ekscytujący tor przeszkód dla odważnych maluchów. Z każdym następnym krokiem poczują się jak prawdziwi zdobywcy. Długo niezapomniane przeżycia gwarantowane!

 

 

 

TRASY STANDARD 

Spróbuj sił na standardowej trasie i przekonaj się o swoich możliwościach sprawności fizycznej. Trasa jest niezmiernie zróżnicowana, dlatego pasjonaci wspinaczki znajdą tutaj zarówno elementy do balansowania, przejeżdżania, wspinania się oraz do przeskoków.

 

 

TRASA EXTREMUM

Trasy dla lubiących wyzwania i dreszczyk emocji. W miarę wzrostu wysokości, na której się poruszasz nad ziemią, rośnie adrenalina i poczucie własnej wartości. Kończąc trasę możesz śmiało zaliczyć się do grona twardzieli!

 

 

 

TRASA TYROLSKA

Dla nieustraszonych wielbicieli naprawdę mocnych wrażeń, bez lęku wysokości, pragnących poczuć się jak Tarzan. Prawdziwa „jazda bez trzymanki”, choć pod czujnym okiem instruktora.

 

 

 

 

 

Kup Bilet Online

PARK AKTYWNOŚCI CZARODZIEJSKA GÓRA - PARK LINOWY

Tagi:

Aktywność,  park linowy,  Park Aktywności Czarodziejska Góra,  wypoczynek,  lato,  ferie, 

Data publikacji : 21.04.2018

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja