Przejdź do treści Przejdź do menu

Park aktywności Czarodziejska Góra - Atrakcje

Park linowy

Park linowy

1

Dostarczy wrażeń na wysokim poziomie na trasach Maluch, Junior, Standard, Extremum i Tyrolska.

 

 

 


TrasaTRASA MALUCH

Trasa dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Na długości 110 metrów rozmieszczonych jest16 fascynujących, kolorowych przeszkód. To niezwykle emocjonująca i całkowicie bezpieczna zabawa – asekurację zapewniają atestowane siatki asekuracyjne.

 

 

 

TrasaTRASA JUNIOR

Ekscytujący tor przeszkód dla odważnych maluchów. Z każdym następnym krokiem poczują się jak prawdziwi zdobywcy. Długo niezapomniane przeżycia gwarantowane!

 

 

 

TrasaTRASY STANDARD 

Spróbuj sił na standardowej trasie i przekonaj się o swoich możliwościach sprawności fizycznej. Trasa jest niezmiernie zróżnicowana, dlatego pasjonaci wspinaczki znajdą tutaj zarówno elementy do balansowania, przejeżdżania, wspinania się oraz do przeskoków.

 

 

TrasaTRASA EXTREMUM

Trasy dla lubiących wyzwania i dreszczyk emocji. W miarę wzrostu wysokości, na której się poruszasz nad ziemią, rośnie adrenalina i poczucie własnej wartości. Kończąc trasę możesz śmiało zaliczyć się do grona twardzieli!

 

 

 

TrasaTRASA TYROLSKA

Dla nieustraszonych wielbicieli naprawdę mocnych wrażeń, bez lęku wysokości, pragnących poczuć się jak Tarzan. Prawdziwa „jazda bez trzymanki”, choć pod czujnym okiem instruktora.

PARK AKTYWNOŚCI CZARODZIEJSKA GÓRA - PARK LINOWY

Tagi:

Aktywność,  park linowy,  Park Aktywności Czarodziejska Góra,  wypoczynek,  lato,  ferie, 

Data publikacji : 21.04.2018

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja