Jesteś na: Imprezy sportowe Rozpoczęły się spotkania biegowe.
Zainstaluj aplikację
i odkrywaj Jedlinę - Zdrój  
  

Imprezy sportowe

Rozpoczęły się spotkania biegowe.

Rozpoczęły się spotkania biegowe.

1
Data rozpoczęcia wydarzenia 27-03-2019
Data zakończenia wydarzenia 27-03-2019
Na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym przy ulicy Kłodzkiej odbyło się dzisiaj pierwsze w tym roku spotkanie biegowe dla dzieci i młodzieży. Do zmagań przystąpiło 110 młodych biegaczy.
Cykliczne, bezpłatne spotkania biegowe, organizowane przez Stowarzyszenie "Biegaj w Jedlinie" mają na celu popularyzację biegów wśród dzieci i młodzieży, a także promowanie zdrowego stylu życia. Biegi odbywają się na 6 różnych dystansach, w zależności od wieku uczestników, prowadzona jest też osobna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców. Uczestnicy spotkań biegowych mogą liczyć na  pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi biegacze w poszczególnych kategoriach na puchary i nagrody rzeczowe.
 
Następne spotkanie biegowe odbędzie się w środę, 24 kwietnia, kolejne w środę 29 maja, w środę 4 września i  ostatnie w piątek 4 października, połączone z podsumowaniem całego cyklu i wręczeniem nagród wyróżniającym się, młodym biegaczom. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 16.30. Zapisywać się można bezpośrednio przed spotkaniami od godziny 16.00.
Data publikacji 27.03.2019
Powrót