Przejdź do treści Przejdź do menu

Imprezy kulturalne

Wakacyjne atrakcje.

Wakacyjne atrakcje.

1
Data rozpoczęcia wydarzenia 25-06-2019
Data zakończenia wydarzenia 30-06-2019

Czerwiec powoli się kończy, rozpoczęły się wakacje, dlatego warto zapoznać się z wakacyjnym planem imprez i wydarzeń, które będą się odbywały w naszym mieście.

W czerwcu oprócz uroczystych obchodów Dnia Wolności i Praw Obywatelskich odbył się też seans filmowy w ramach kina plenerowego. Mieliśmy też możliwość obcowania ze sztuką na najwyższym poziomie, dzięki Strefie Sztuki - trzydniowej imprezie kulturalnej. Wśród artystów, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu znaleźli się: Jan Peszek, Robert Bachara, Wioletta Fluda, Marzena Lubaszka, Sławomir Cierpik, Marcin Masecki i Capella Cracoviensis Quintet. Warto również zaznaczyć, że w czerwcu Burmistrz Jedliny-Zdroju Leszek Orpel jednogłośnie otrzymał absolutorium.
 
Jakie atrakcje czekają na naszych mieszkańców, kuracjuszy, turystów i przybywających do Jedliny-Zdroju gości? Już 29 czerwca rozpoczną się XIII Letnie Warsztaty Gitarowe, które będą trwały do 8 lipca, a już 14 lipca odbędzie się Festyn Ciasta i Kawy. Na 3 sierpnia zaplanowano wiele atrakcji w ramach Święta Zdroju. 15 sierpnia w Kamieńsku odbędzie się Festyn Rekreacyjny, 24 sierpnia kolejna projekcja filmowa w ramach kina plenerowego, a 24 i 25 sierpnia to Dni Jedliny-Zdroju. Zachęcamy do udziału we wszystkich imprezach!

Data publikacji : 25.06.2019

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja