Przejdź do treści Przejdź do menu

Imprezy kulturalne

Ferie Zimowe 2019 rozpoczęte.

Ferie Zimowe 2019 rozpoczęte.

1
Data rozpoczęcia wydarzenia 28-01-2019

Zajęciami plastycznymi dla dzieci, obejmującymi rysowanie, malowanie, ale również szycie i zdobienie, które odbyły się w Centrum Kultury, rozpoczęły się Ferie Zimowe 2019 w Jedlinie-Zdroju. Kolejne dni będą obfitowały w wiele atrakcyjnych zajęć i zmagań sportowych, gier, zabaw, warsztatów muzycznych i przedstawień.

Już jutro w Centrum Kultury odbędzie się pierwsza odsłona turnieju szachowego dla dzieci i młodzieży. Środa to dzień gier strategicznych i nart zjazdowych. Zjazdy będą się odbywały w ramach Jedlińskiej Akademii Śnieżnej na jedlińskim stoku narciarskim. W czwartek na terenie kompleksu Active Jedlina w ramach Jedlińskiej Akademii Śnieżnej odbędą się biegi narciarskie a w Centrum Kultury baśniowe przygody z książką. Piątek upłynie pod znakiem sportu. Będą zajęcia sportowe w obu budynkach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i zjazdy na jedlińskim stoku narciarskim.
 
Dodatkowo w najbliższy czwartek w budynku B Zespołu Szkolno-Przedszkolnego odbędzie się Zimowy Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. Szczegółowy plan zajęć w ramach Ferii Zimowych 2019 znajduje się pod poniższym linkiem:
 

Data publikacji : 28.01.2019

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja