Przejdź do treści Przejdź do menu

Aktualności turystyczne, kulturalne i sportowe

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH W ŚWIERADOWIE-ZDROJU

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH W ŚWIERADOWIE-ZDROJU

1
Data rozpoczęcia wydarzenia 09-06-2018
Data zakończenia wydarzenia 09-06-2018

Jedlina-Zdrój wspólnie z Głuszycą i Świeradowem-Zdrojem jest organizatorem zlotu rowerów elektrycznych pn. ELECTRO- BIKE TOUR 2018.

 

Organizatorzy zaplanowali w każdej miejscowości wiele atrakcji dla miłośników rowerów. Pierwszy zjazd odbył się w naszej miejscowości 8 kwietnia br. i tym samym otworzył serię spotkań, na którą z niecierpliwością czekali zwolennicy jazdy na rowerze.

  Organizatorzy przygotowali bogaty wybór różnorodnych tras rowerowych z przewodnikami, konkursy dla uczestników z nagrodami, możliwość zwiedzania w niższych cenach proponowanych atrakcji na trasach przejazdów, a także moc bezcennych wrażeń towarzyszących podczas każdego ze zlotów.

   Chętni do wzięcia udziału w zlocie rowerów elektrycznych w Świeradowie-Zdroju w dniu 9 czerwca proszeni są o zgłoszenie się do Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój do Biura Obsługi Klienta lub telefonicznie pod nr tel. 74 8455215. Pierwszych 6 osób, które wyrażą chęć uczestnictwa w zlocie rowerowym, będą mieli zagwarantowany rower elektryczny na czas imprezy. Transport rowerów oraz osób, które zapiszą się do udziału w zlocie będą także miały zagwarantowany przejazd na trasie Jedlina-Zdrój - Świeradów-Zdrój.

Regulamin ZLOTU ROWEROWEGO.pdf, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [461.87 KB]

Data publikacji : 28.05.2018

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja