Przejdź do treści Przejdź do menu

Aktualności turystyczne, kulturalne i sportowe

Rowery elektryczne pokonały jedlińskie trasy podczas Elektro-Bike Tour 2018

Rowery elektryczne pokonały jedlińskie trasy podczas Elektro-Bike Tour 2018

1
Data rozpoczęcia wydarzenia 02-05-2018
Data zakończenia wydarzenia 03-05-2018

Jedlina-Zdrój wspólnie z Głuszycą i Świeradowem-Zdrojem była organizatorem zlotu rowerów elektrycznych pn. ELECTRO-BIKE TOUR 2018.

Organizatorzy zaplanowali w każdej miejscowości wiele atrakcji dla miłośników rowerów. Pierwszy zjazd odbył się w naszej miejscowości 8 kwietnia br. i tym samym otworzył serię spotkań, na którą z niecierpliwością czekali zwolennicy jazdy na rowerze. Grupa rowerzystów przemierzyła jedlińskimi ścieżkami pieszo-rowerowymi oraz szosami sporą ilość kilometrów. Na trasach uczestnicy rowerowego zlotu mieli okazję skorzystać z atrakcji, które w tym dniu oferowały specjalną zniżkę. Podmuchy wiatru oraz elektryczny napęd w rowerach naszych uczestników, sprawiły, że wszyscy cali i zdrowi dotarli do mety, mieszczącej się na terenie Active Jedlina przy ul. Kłodzkiej. Na zakończenie zlotu zostały wręczone drobne upominki dla wytrwałych  rowerzystów, którzy wytrwali do końca w oczekiwaniu na finał.

Osoby zainteresowane zakupem roweru elektrycznego miały okazję wypróbować sprzęt, który oferowała  w tym dniu firma „ecobike”.

 

Rowery elektryczne pokonały jedlińskie trasy podczas Elektro-Bike Tour 2018

Data publikacji : 26.05.2018

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja